Qbrick System Mobilní kufr na nářadí – System One Profi – 3 kufry – 1 přepravní vozík

Modulární kufřík na nářadí s praktickým transportním vozíkem Qbrick System nabízí mobilní, univerzální a skvěle kombinovatelné úložné... více informací »
Qbrick System Mobilní kufr na nářadí – System One Profi – 3 kufry – 1 přepravní vozík
Značka: Qbrick System
5 199 Kč
Zjistit více »
Modulární kufřík na nářadí s praktickým transportním vozíkem Qbrick System nabízí mobilní, univerzální a skvěle kombinovatelné úložné...

Modulární kufřík na nářadí s praktickým transportním vozíkem Qbrick System nabízí mobilní, univerzální a skvěle kombinovatelné úložné systémy boxů, kufrů na nářadí a pojízdných plošin, jako i další možnosti pro bezpečné uložení a optimální uspořádání nářadí a materiálů různých velikostí. S touto sadou získáte přepravní vozík a tři kufry na nářadí různých velikostí ze série Profi. Bez ohledu na to, zda jste hobby řemeslník nebo vlastníte profesionální dílnu, se systémem ONE zůstane vaše nářadí bezpečně uloženo a vždy po ruce. Kufr na nářadí je chytrým řešením pro přepravu a bezpečné uložení nářadí, a to i v drsném prostředí.
kompatibilita – přepravní vozík se 3 kufry na nářadí různých velikostí, modulárně rozšiřitelný o další úložné boxy ze série System ONE
organizace – každý kufr disponuje 2 praktickými organizéry s víkem a 2 přepážkami

robustnost – stabilní konstrukce z odolného plastu (polypropylen)
mobilita – přepravní vozík a ergonomické rukojeti pro pohodlnou manipulaci
bezpečnost – pevné zámky a klipový systém pro stabilní přepravu kufru na nářadí

Vynikající produkt Qbrick System Mobilní kufr na nářadí – System One Profi – 3 kufry – 1 přepravní vozík od známé společnosti Qbrick System lze získat právě nyní extra se slevou. Aktuálně za 5 199 Kč.