AirShare - vybavení pro podnikatele

Ruční lis na olej ušlechtilá ocel – Kuchyňské potřeby Royal Catering

Ve slevě produkt Ruční lis na olej ušlechtilá ocel - Kuchyňské potřeby Royal Catering od populárního výrobce Royal Catering snadno pořídíte na našich stránkách teď právě opravdu výhodně! Nyní lze objednat jen za 3 499 Kč.
EAN: 4062859237927
Ruční lis na olej ušlechtilá ocel - Kuchyňské potřeby Royal Catering
Ruční lis na oleje značky Royal Catering vám umožní vyrobit si během chvilky vlastní čerstvé oleje. Lis na olej z nerezové oceli je nejen praktickým kuchyňským vybavením, ale také obohacením pro lidi, kteří se zajímají o výživu a mají rádi kontrolu nad výrobou vlastních olejů. Tento lis na olej nabízí širokou škálu využití od zpracování ořechů až po semena a je vhodný zejména pro různé druhy zrn, semen a ovoce s obsahem tuku nejméně 25 %.

 Pro předehřátí ručního lisu na výrobu oleje (cca 7 min) a udržování teploty během provozu (cca 50–70 °C) použijte dodanou palivovou láhev. Láhev naplňte z 80 % tekutým palivem a použijte 15 cm dlouhý knot. Vložte ji otvorem ve víčku tak, aby asi 5 mm vyčnívalo z víčka a zbytek byl uvnitř láhve. Jakmile ruční mlýnek na olej dosáhne požadované teploty, postupně přelijte vylisovaný produkt do 105mm nálevky a pomocí ergonomické kliky extrahujte olej, který sbírejte do dodané lahve. Snadné připevnění ke stolu zajišťuje nejen stabilitu během lisování, ale také šetří místo v kuchyni. Tento ruční mlýnek na olej je vyroben z ušlechtilé oceli a splňuje také normy pro oblast gastronomie, což znamená nejen kvalitní zpracování, ale také hygienu a robustnost. Díky použití ušlechtilé oceli je čištění snadné a důkladné. Odnímatelné části usnadňují hygienické čištění lisu na olej a jeho přípravu k dalšímu použití.