AirShare - vybavení pro podnikatele

Rýč pro přežití 12 Funkce + pouzdro s popruhem přes rameno – Sady ručního nářadí hillvert

Tento diskontní výrobek Rýč pro přežití 12 Funkce + pouzdro s popruhem přes rameno - Sady ručního nářadí hillvert od top značky hillvert můžete pořídit u nás právě za skvělou cenu! Nyní zakoupíte za 1 599 Kč.
EAN: 4062859198297
Rýč pro přežití 12 Funkce + pouzdro s popruhem přes rameno - Sady ručního nářadí hillvert
Ověřit dostupnost
Značka: hillvert
1 599

Rýč pro přežití od společnosti hillvert craft supplies si poradí v každé situaci a v mžiku vás zachrání z nouze. Multifunkční lopata se rychle ukládá do kufříku s ramenním popruhem, aby se ušetřilo místo, a je ideálním univerzálním nástrojem do auta nebo na loď, při kempování a všech dalších outdoorových a dobrodružných výpravách.  Skládací rýč pro přežití používáte s různými nástavci. Kromě měřící hlavy lopaty 17 x 12.5 cm obsahuje sekeru 12.5 x 10 cm s integrovaným krumpáčem, nástavec na cepín, dva nože a rozbíječ skla. Kompas,  zapalovač, píšťalka a kroužek pro přežití doplňují celkový balíček. 

 Volitelně můžete použít nástroje v příručním formátu nebo je prodloužit pomocí rozšíření na celkovou délku 76 cm. Všechny prvky můžete dobře uložit do plastového pouzdra s popruhem přes rameno. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti pouhých 0 kg můžete vojenskou lopatu včetně příslušenství pohodlně a bez námahy přepravovat a skladovat.  Stabilní konstrukce přesvědčí dlouhou životností. Rýč pro přežití je vyroben z robustních materialů, jako je nerezová ocel (částečně manganová ocel), a z prvků legovaných hliníkem o tloušťce material mezi 2.5 a 5 mm, a s přehledem tak zvládne i ty nejnáročnější výzvy.