AirShare - vybavení pro podnikatele

Sada 3 svařovacích tyčí ocel ER70S-4 1.0 mm 3 x 5 kg – Svařovací dráty Stamos Welding Group

Ve slevě výrobek Sada 3 svařovacích tyčí ocel ER70S-4 1.0 mm 3 x 5 kg - Svařovací dráty Stamos Welding Group značky Stamos Welding Group máte možnost pořídit tady teď právě ve výprodejové akci. Nyní pořídíte od 3 899 Kč.
EAN: 4062859216571
Sada 3 svařovacích tyčí ocel ER70S-4 1.0 mm 3 x 5 kg - Svařovací dráty Stamos Welding Group

Chcete svařovat nelegované oceli pomocí svářečky MIG/MAG? Pak použijte svařovací tyč z vysoce kvalitní ocelové slitiny od Stamos Welding Group! S plným drátem dosáhnete optimálních výsledků u konstrukčních a jiných nelegovaných ocelí. Svařovací tyč pro nelegované oceli má průměr 1.0 mm. Ujistěte se, že odpovídá vašemu posuvu drátu v MIG/MAG svářečce. Jako stínicí plyn použijte aktivní směsné plyny skupiny M2, M3 s vysokým obsahem argonu nebo C1 pro nelegované oceli. Díky vyváženému chemickému složení C, Si a Mn dosáhnete optimálních svarů s vysokou pevností v tahu. Pevný drát zároveň přesvědčí vysokou stabilitou oblouku a nízkou tvorbou rozstřiku, takže dosáhnete vysoce kvalitních svarů.

 Díky nabízenému množství 3 x 5 kg svaříte velmi efektivně i při delších svařovacích pracích. Svařovací tyč je optimálně vhodná pro svařování metodou MIG/MAG na stavbách, při stavbě lodí nebo na tlakových nádobách z nelegované oceli nebo jemnozrnných uhlíko-manganových ocelí.

Další produkty z kategorie Svařovací dráty
Další produkty od výrobce Stamos Welding Group