AirShare - vybavení pro podnikatele

Sada 3 tyčových elektrod pro měkkou ocel E 6013 rutilová celulóza Ø 2.5 x 350 mm 3 x 5 kg – Svařovací elektrody Stamos Welding Group

Oblíbený a akční kousek Sada 3 tyčových elektrod pro měkkou ocel E 6013 rutilová celulóza Ø 2.5 x 350 mm 3 x 5 kg - Svařovací elektrody Stamos Welding Group od dodavatele s dobrým jménem Stamos Welding Group můžete nakoupit v aktuální nabídce za super peníze! Pouze nyní za 3 199 Kč.
EAN: 4062859216502
Sada 3 tyčových elektrod pro měkkou ocel E 6013 rutilová celulóza Ø 2.5 x 350 mm 3 x 5 kg - Svařovací elektrody Stamos Welding Group

Hledáte univerzálně použitelné tyčové elektrody? S rutilovou celulózou potaženými tyčovými elektrodami Stamos Welding Group můžete účinně svařovat bárky, cisternové kontejnery a karoserie automobilů. Uhlík-manganové elektrody však vykazují vynikající vlastnosti i u ocelí pro běžnou výrobu, a to při rovnoměrných svarech. Tyčové elektrody mají rozměry Ø 2.5 x 350 mm, dostanete je v balení o velikosti 3 x 5 kg.

 Se svařovacími elektrodami vytvoříte při svařování velmi stabilní oblouk s malým množstvím rozstřiků. Nahromaděnou strusku lze odstranit obzvláště snadno a bez větší námahy při čištění. Tyčovou elektrodu můžete použít v jakékoli poloze pro svařování. Svarový kov tyčové elektrody obalené rutilovou celulózou přesvědčí svou radiografickou kvalitou. Použijte univerzální proudovou elektrodu na záporném pólu a na kladném pólu se stejnosměrným proudem (DC). Alternativně můžete bez problémů svařovat i střídavým proudem (AC).

Další produkty z kategorie Svařovací elektrody
Další produkty od výrobce Stamos Welding Group