AirShare - vybavení pro podnikatele

Sada nářadí pro výměnu žhavicích svíček 16dílná – Příslušenství pro autoservis MSW

Tento kvalitní a levný produkt Sada nářadí pro výměnu žhavicích svíček 16dílná - Příslušenství pro autoservis MSW od předního výrobce MSW jednoduše můžete pořídit právě teď u nás za výhodné peníze! Stojí teď u nás 1 099 Kč.
EAN: 4062859966025
Sada nářadí pro výměnu žhavicích svíček 16dílná - Příslušenství pro autoservis MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
1 099

Univerzální 16dílná sada nářadí na výměnu žhavicích svíček a na opravy závitů Tato sada nářadí na výměnu žhavicích svíček a na opravy závitů MSW-GPR-01 z oblasti dílenského vybavení společnost msw je speciální souprava nářadí určená na bezpečnou demontáž žhavicích svíček, aniž by se musela měnit hlava válce. Díky mnoha nástrojům je tato souprava vhodná na většinu žhavicích svíček motorových vozidel a nalezne široké uplatnění především v profesionálních autoservisech. Ale i amatérští opraváři mohou pomocí této 16dílné sady nářadí bez problémů demontovat a montovat poškozené či opotřebované žhavicí svíčky bez jakéhokoliv poškození.
profesionální – usnadňuje demontáž a montáž žhavicích svíček a profesionální opravy závitů žhavicích svíček
univerzální – 16dílná sada na žhavicí svíčky a závity různých výrobců a modelů vozidel (M8 x 1,0 mm, M10 x 1,0 mm a 1/4″ – 28 UNF závity žhavicích svíček)
bezpečné – snížené riziko poranění a žádné opotřebení dílů při demontáži
odolné – vynikající trvanlivost díky použití vysoce kvalitních materiálů
praktické – kompletně tříděno v plastovém kufříku pro jednoduchou přepravu a bezpečné uložení