AirShare - vybavení pro podnikatele

Serverová skříň 19 palců 15 HE uzamykatelná do 60 kg Black – Serverové skříně Fromm & Starck

Nejprodávanější kus Serverová skříň 19 palců 15 HE uzamykatelná do 60 kg Black - Serverové skříně Fromm & Starck od dodavatele s dlouholetou historií Fromm & Starck jednoduše seženete tady a teď právě za výprodejovou cenu! Nyní lze objednat jen za 4 399 Kč.
EAN: 4062859014610
Serverová skříň 19 palců 15 HE uzamykatelná do 60 kg Black - Serverové skříně Fromm & Starck

Ať v kanceláři, ve škole, v továrně nebo domácí kanceláři: Vysoce kvalitní serverová skříň {{model_name} výrobce Fromm & Starck, expertů na vybavení kanceláří, je nepostradatelným rackem pro bezpečné uložení vašeho normovaného 19palcového síťového vybavení o výšce až 15 HE.
 Čelními dveřmi s tvrzeným bezpečnostním sklem máte vždy přehled o svých aktivních a pasivních síťových prvcích, aniž byste museli dveře pokaždé otevírat, abyste se podívali, zda všechno funguje. Díky cylindrickému zámku lze datovou skříň zamknout, a ochránit tak obsah před neoprávněným přístupem. Součástí dodávky jsou dva klíče.
 Otvory ve skříni serverového racku o rozměrech 600 x 450 x 770 mm můžete bez obtíží vést kabeláž. Police v odpovídajících rozměrech umožňují optimální uložení dodatečných přístrojů jako switche nebo zapisovače.
 Mnoho ventilačních průchodů a otvorů zajišťuje pasivní větrání serveru uvnitř datové skříně a zajišťuje tak vždy optimální provozní teplotu. Serverový rack z odolné uhlíkové oceli lze zatížit až 60 kg a volitelně jej postavit na podlahu nebo namontovat na zeď.

Další produkty od výrobce Fromm & Starck