Škubačka drůbeže – 1 500 W – 360 kg/h

Bubnová škubačka drůbeže pro rychlé a důkladné škubání drůbeže Máte drůbežárnu, ale nemáte čas škubat slepice, kachny a husy ručně? Pak... více informací »
Škubačka drůbeže - 1 500 W - 360 kg/h
Značka: Wiesenfield
21 990 Kč
Zjistit více »
Bubnová škubačka drůbeže pro rychlé a důkladné škubání drůbeže Máte drůbežárnu, ale nemáte čas škubat slepice, kachny a husy ručně? Pak...

Bubnová škubačka drůbeže pro rychlé a důkladné škubání drůbeže Máte drůbežárnu, ale nemáte čas škubat slepice, kachny a husy ručně? Pak je elektrická škubačka drůbeže WI-PPM-55 značky Wiesenfield ideálním pomocníkem, neboť tuto časově náročnou a namáhavou činnost vykoná v řádu vteřin.
účinnost – stroj oškube 3 až 4 slepice na jeden průběh
preciznost – 131 speciálně rýhovaných a uspořádaných gumových prstů zaručuje optimální výsledek
silný výkon – motor o 1 500 W otáčí buben na rychlost 275 ot/min
čistota – díky velkému otvoru vytrhané peří dobře vypadává ven ze stroje
mobilita – 4 kola z odolného plastu, 2 z nich mají brzdy Akční a ve slevě produkt Škubačka drůbeže – 1 500 W – 360 kg/h máte možnost sehnat taky na našem webu v sekci škubačky drůbeže. Nyní můžete koupit ještě podobné produkty ve zmiňované kategorii za báječnou cenu. To ale ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! U nás v nabídce najdete další kvalitní kousky od výrobce Wiesenfield. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka Wiesenfield nabízí kvalitní sortiment Přesvědčte se!

Ve slevě tento výrobek Škubačka drůbeže - 1 500 W - 360 kg/h od spolehlivého výrobce Wiesenfield snadno můžete najít právě teď v nabídce za super peníze! Nyní nakoupíte za 21 990 Kč.