Skytec pár PA aktivních reproduktorů, 25cm 2x500W, ABS

Standard Osvědčený 30 cm (12 ") reproduktor od společnosti Skytec je působivý aktivní systém pro použití na středně velkých akcích... více informací »
Skytec pár PA aktivních reproduktorů
Značka: Skytec
9 198 Kč
Zjistit více »
Standard Osvědčený 30 cm (12 ") reproduktor od společnosti Skytec je působivý aktivní systém pro použití na středně velkých akcích...

Standard Osvědčený 30 cm (12 „) reproduktor od společnosti Skytec je působivý aktivní systém pro použití na středně velkých akcích nejrůznějšího druhu. Díky zadnímu 2-pásmovému ekvalizéru lze zvuk optimálně přizpůsobit prostorovým podmínkám a svým preferencím. Předností systému Skytec je jeho univerzálnost – kromě možnosti montáže na stativ může být reproduktor umístěn i šikmo pro použití na scéně nebo na sobě s jinými reproduktory ze série. ABS skříň, ochranná mřížka a snadno přístupná rukojeť umožňují mobilní využití a použití ve venkovním prostředí. 2 mikrofonní vstupy a samostatně regulovatelná mikrofonní sekce umožňují použití na akcích, které se zaměřují především na řeč a zpěv – koučování, promoční akce, semináře nebo animace ve sportovním studiu. Promyšlená technologie za férovou cenu.

Tento unikátní produkt Skytec pár PA aktivních reproduktorů, 25cm 2x500W, ABS originál od značky Skytec získáte zrovna za báječnou cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 9 198 Kč.