Stereo zařízení Auna 388-BT, gramofon, magnetofon, bluetooth

Auna 388-BT je stereozařízení, které spojuje moderní možnosti se starou dobrou analogovou školou.Je vybaveno celou škálou osvědčených audio... více informací »
Stereo zařízení Auna 388-BT
Značka: Auna
4 699 Kč
Zjistit více »
Auna 388-BT je stereozařízení, které spojuje moderní možnosti se starou dobrou analogovou školou.Je vybaveno celou škálou osvědčených audio...

Auna 388-BT je stereozařízení, které spojuje moderní možnosti se starou dobrou analogovou školou.Je vybaveno celou škálou osvědčených audio zařízení: gramofon, CD přehrávač a 2kazetové mechaniky.Současnější potřeby, jako např. přehrávání MP3 souborů, splní pomocí USB, SDvstupů a bluetooth rozhraní.Auna 388-BT je zařízení, díky kterému si své hudební sbírky budou mociposlechnout všechny generace.Kromě toho má také funkci encording na archivaci analogových pokladů vdigitální podobě.Desky, kazety a CD si s jeho pomocí budete moci uložit ve formátu MP3 s datovýmtokem 128 kbps a kdykoliv přehrát z USB klíče či SD karty.Funkci klasického nahrávání z rádia či gramofonu plní magnetofon.Jelikož má 2 mechaniky, umožní i kopírování kazet.

Tento zlevněný produkt Stereo zařízení Auna 388-BT, gramofon, magnetofon, bluetooth od výrobce s mnohaletou tradicí Auna najdete právě dnes ve výprodejové akci. Akční ceny již od 4 699 Kč.