AirShare - vybavení pro podnikatele

Stojan na víno dřevo až na 42 lahví – Stojící regály Royal Catering

Tento zlevněný kousek Stojan na víno dřevo až na 42 lahví - Stojící regály Royal Catering od značky Royal Catering snadno naleznete ještě dnes pořád výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 999 Kč.
EAN: 4062859207425
Stojan na víno dřevo až na 42 lahví - Stojící regály Royal Catering
Dřevěný stojan na víno od společnosti Royal Catering umožňuje dekorativně skladovat až 42 lahví vína. Odolný a stabilní stojan na láhve z kombinace bukového dřeva a oceli je díky svému nenápadnému designu vhodný nejen pro profesionální využití v gastronomii, ale i v domácnostech.

 Uložte svá vynikající vína do stojanu na lahve z bukového dřeva. Police o délce 0 cm a hloubce 0 cm nabízejí prostor pro 42 lahví vína. Každá přihrádka unese 0,75 kg, takže celou konstrukci můžete snadno zatížit až 38 kg. I při plném naplnění je police stabilní, takže ji není nutné připevňovat ke stěně. Díky otevřené konstrukci je stojan na víno snadno přístupný. Dodávané plastové podložky spolehlivě chrání hrdlo lahví vína při jejich vkládání nebo vyjímání. Držák na víno lze také velmi rychle sestavit . Kladivo, které je součástí balení, usnadňuje montáž stojanu bez použití dalšího nářadí. Díky etiketám, které jsou rovněž součástí balení, můžete snadno a na první pohled viditelně označit různé druhy vín.