AirShare - vybavení pro podnikatele

Stojan na víno dřevo až na 72 lahví – Stojící regály Royal Catering

Hodně prodávaný kus Stojan na víno dřevo až na 72 lahví - Stojící regály Royal Catering originál od výrobce Royal Catering můžete nakoupit právě teď v naší nabídce skutečně výhodně. Aktuálně za super cenu 2 699 Kč.
EAN: 4062859207432
Stojan na víno dřevo až na 72 lahví - Stojící regály Royal Catering
Dřevěný stojan na víno od společnosti Royal Catering umožňuje dekorativně skladovat až 72 lahví vína. Odolný a stabilní stojan na láhve z kombinace bukového dřeva a oceli je díky svému nenápadnému designu vhodný nejen pro profesionální využití v gastronomii, ale i v domácnostech.

 Uložte svá vynikající vína do stojanu na lahve z bukového dřeva. Police o délce 0 cm a hloubce 0 cm nabízejí prostor pro 72 lahví vína. Každá přihrádka unese 0,75 kg, takže celou konstrukci můžete snadno zatížit až 60 kg. I při plném naplnění je police stabilní, takže ji není nutné připevňovat ke stěně. Díky otevřené konstrukci je stojan na víno snadno přístupný. Dodávané plastové podložky spolehlivě chrání hrdlo lahví vína při jejich vkládání nebo vyjímání. Držák na víno lze také velmi rychle sestavit . Kladivo, které je součástí balení, usnadňuje montáž stojanu bez použití dalšího nářadí. Díky etiketám, které jsou rovněž součástí balení, můžete snadno a na první pohled viditelně označit různé druhy vín.