AirShare - vybavení pro podnikatele

Stolní svěrák šířka upnutí 150 mm šířka čelistí 150 mm – Šroubovací svěrky MSW

Tento velmi oblíbený kousek Stolní svěrák šířka upnutí 150 mm šířka čelistí 150 mm - Šroubovací svěrky MSW od známého předního výrobce MSW jde získat tady a teď právě opravdu výhodně. Právě nyní za 2 199 Kč.
EAN: 4062859187901
Stolní svěrák šířka upnutí 150 mm šířka čelistí 150 mm - Šroubovací svěrky MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
2 199

Stolní svěrák od MSW umožňuje pohodlné obrábění malých až středně velkých obrobků. Opravy, montáž, pájení, vrtání, řezání nebo pilování – všestranné oblasti použití Viceprezidents jsou téměř nevyčerpatelné a činí z něj praktického pomocníka jak v profesionálních dílnách, tak v hobby sklepě.
. Díky šířce upnutí {{jaw_openingí_1926}} mm a šířce čelistí 150 mm můžete svěrák používat téměř univerzálně pro různé obrobky a práce. Upínání do Svěrákový stůl je velmi snadné díky 190 mm dlouhé klice a hladce běžícímu ložisku vřetena. Kompatibilní vodicí lišta zajišťuje, že jsou obě upínací čelisti vždy vyrovnány paralelně a umožňují pevné držení a přesné výsledky. Kovadlina o velikosti 95 x 83 mm je ideální pro hrubé opracování kladivem nebo středovým děrovačem. Pomocí otvorů o průměru 13 mm pevně připevněte stolní svěrák k pracovní ploše. Robustní konstrukce z litiny s tvárným grafitem (také litina s kuličkovým grafitem) zaručuje dlouhou životnost svěráku i při nejtěžším zatížení.