AirShare - vybavení pro podnikatele

Střešní nosič kajaků tvar V 75 kg 4 kusy – Vodní sporty MSW

Zcela unikátní produkt Střešní nosič kajaků tvar V 75 kg 4 kusy - Vodní sporty MSW značky MSW jednoduše získáte tady teď právě skutečně levně. Akční cena již od 1 949 Kč.
EAN: 4062859184221
Střešní nosič kajaků tvar V 75 kg 4 kusy - Vodní sporty MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
1 949

Bezpečně k vodě! Se střešním nosičem kajaků od společnosti MSW můžete snadno a bezpečně přepravovat loď na střeše svého vozu. Kompletní sada se čtyřmi nosiči kajaků a montážním materiálem se rychle instaluje a snadno unese až 75 kg. Velkoplošné polstrování z pěny TPR (termoplastická guma) chrání kajak před poškrábáním nebo jiným poškozením povrchu. Díky speciálnímu tvaru V můžete střešní nosič s držákem na kajak obzvlášť pohodlně nakládat a vykládat.
 Dva 25 mm široké a 3 m dlouhé popruhy s rychloupínáky umožňují nekomplikované a spolehlivé upevnění kajaku na střechu auta. Zajišťovací popruhy vyrobené z plastu polypropylenu (PP) mají vysokou odolnost proti stárnutí, nízkou hmotnost a vlastnosti odpuzující nečistoty. Samotné střešní nosiče s držáky na kajaky jsou vyrobeny z práškově lakované oceli a přesvědčí svou dlouhou životností po mnoho let.