AirShare - vybavení pro podnikatele

Stroj na popcorn retro design {{temperature_range_162_temp}} °C červený – Stroje na popcorn Royal Catering

Tento kvalitní výrobek Stroj na popcorn retro design {{temperature_range_162_temp}} °C červený - Stroje na popcorn Royal Catering od přední značky Royal Catering pohodlně získáte v naší aktuální nabídce za výhodné peníze. Nyní za 7 799 Kč.
EAN: 4062859099754
Stroj na popcorn retro design {{temperature_range_162_temp}} °C červený - Stroje na popcorn Royal Catering

Co je červené, retro a naprosto přitahuje pozornost? Tento stroj na popcorn od společnosti Royal Catering! Jeho výrazný design s červeně smaltovanou střechou je skutečným hitem. Může se pochlubit také vyhřívanou a osvětlenou komorou, systémem míchání a automatickým termostatem. Popcornovač pracuje s výkonem {{power_hp_1852}} W a rychle dosáhne provozní teploty. S tímto přístrojem můžete vyrobit 16 litrů popcornu za hodinu (cca. 5–6 kg/h) – ideální pro profesionální využití k rychlé výrobě velkého množství popcornu.
 Ať už sladký nebo slaný popcorn – s tímto strojem na popcorn je možné cokoli. Přístroj pracuje se 2 různými teplotami. Pro sladký popcorn použijte nižší teplotu 150 °C, pro klasický popcorn doporučujeme 180 °C. Díky tomu je popkornovač vhodný zejména pro občerstvení v kinech, na akcích nebo oslavách.Naše doporučení pro křupavý popcorn: Použijte kokosový olej, protože vydrží bez spálení teplotu až 240 °C. Mimořádná pochoutka: hrnec je potažen teflonem, takže se popcorn nepřipaluje. Má průměr {{pot_diameter_top_137}} cm a hloubku {{kettle_depth_1836}} cm. Chcete-li konvici vyčistit, jednoduše ji vyjměte z komory. Popcornovač se snadno čistí, protože je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli a tvrzeného skla. Díky tomu je stroj velmi robustní a bezpečný pro potraviny.