AirShare - vybavení pro podnikatele

Stůl z ušlechtilé oceli s kolečky 60 x 80 cm lemování nosnost 135 kg – Pracovní stoly Royal Catering

Tento velmi žádaný výrobek Stůl z ušlechtilé oceli s kolečky 60 x 80 cm lemování nosnost 135 kg - Pracovní stoly Royal Catering od dodavatele kvalitních produktů Royal Catering je dostupný zde teď pořád výhodně! V akci od 5 099 Kč.
EAN: 4062859128409
Stůl z ušlechtilé oceli s kolečky 60 x 80 cm lemování nosnost 135 kg - Pracovní stoly Royal Catering

Nábytek z ušlechtilé oceli je základem hygieny v kuchyni a čisté přípravy potravin všeho druhu. Pojízdný stůl z ušlechtilé oceli ze sortimentu gastronomických potřeb značky Royal Catering se skvěle hodí do každé kuchyně. Pracovní stůl z ušlechtilé oceli byl speciálně navržen, aby odpovídal vysokým nárokům gastronomického průmyslu a díky dvěma úrovním zajišťuje dostatek odkládacích ploch. 4 kolečka, z toho 2 s brzdou, zajišťují mobilitu a univerzální využití stolu. Pracovní plocha 85 cm vysokého stolu z ušlechtilé oceli měří 60 x 80 cm a poskytuje dostatek prostoru pro každodenní práce v kuchyni. Druhou polici o rozměrech 68 x 48 cm můžete využít jako další odkládací plochu. Unese až 55 kg a umožňuje dobře strukturovanou a přehlednou práci. Na polici lze díky výšce 53 cm uložit i větší předměty. Lemování vysoké 115 mm chrání okolí před stříkající vodou a nečistotami. Díky jednoduchému a rychlému sestavení a dodávanému montážnímu příslušenství je pojízdný pracovní stůl připraven k použití během několika minut. Pevné, kulaté nohy stolu o průměru 48 mm zvyšují stabilitu a maximální nosnost. Ta u pracovního stolu na kolečkách dosahuje 135 kg.

 Mimořádně kvalitní a precizní zpracování zajišťuje dodatečnou stabilitu a bezpečnost. Pracovní stůl na kolečkách je vyroben z leštěné ušlechtilé oceli a zaujme svou vysokou odolností, dlouhou životností a je odolný vůči korozi a mechanickému poškození (např. poškrábání). Tento materiál lze snadno a důkladně očistit, a tak poskytuje ideální podmínky pro hygienickou práci s potravinami.

Další produkty z kategorie Pracovní stoly
Další produkty od výrobce Royal Catering