AirShare - vybavení pro podnikatele

Stůl z ušlechtilé oceli s kolečky 60 x 90 cm lemování nosnost 145 kg – Pracovní stoly Royal Catering

Hodně oblíbený kousek Stůl z ušlechtilé oceli s kolečky 60 x 90 cm lemování nosnost 145 kg - Pracovní stoly Royal Catering originál od značky Royal Catering jednoduše můžete získat zde extra se slevou! Zboží pořídíte teď u nás za 4 899 Kč.
EAN: 4062859128416
Stůl z ušlechtilé oceli s kolečky 60 x 90 cm lemování nosnost 145 kg - Pracovní stoly Royal Catering

Nábytek z ušlechtilé oceli je základem hygieny v kuchyni a čisté přípravy potravin všeho druhu. Pojízdný stůl z ušlechtilé oceli ze sortimentu gastronomických potřeb značky Royal Catering se skvěle hodí do každé kuchyně. Pracovní stůl z ušlechtilé oceli byl speciálně navržen, aby odpovídal vysokým nárokům gastronomického průmyslu a díky dvěma úrovním zajišťuje dostatek odkládacích ploch. 4 kolečka, z toho 2 s brzdou, zajišťují mobilitu a univerzální využití stolu. Pracovní plocha 85 cm vysokého stolu z ušlechtilé oceli měří 60 x 90 cm a poskytuje dostatek prostoru pro každodenní práce v kuchyni. Druhou polici o rozměrech 78 x 48 cm můžete využít jako další odkládací plochu. Unese až 60 kg a umožňuje dobře strukturovanou a přehlednou práci. Na polici lze díky výšce 53 cm uložit i větší předměty. Lemování vysoké 115 mm chrání okolí před stříkající vodou a nečistotami. Díky jednoduchému a rychlému sestavení a dodávanému montážnímu příslušenství je pojízdný pracovní stůl připraven k použití během několika minut. Pevné, kulaté nohy stolu o průměru 48 mm zvyšují stabilitu a maximální nosnost. Ta u pracovního stolu na kolečkách dosahuje 145 kg.

 Mimořádně kvalitní a precizní zpracování zajišťuje dodatečnou stabilitu a bezpečnost. Pracovní stůl na kolečkách je vyroben z leštěné ušlechtilé oceli a zaujme svou vysokou odolností, dlouhou životností a je odolný vůči korozi a mechanickému poškození (např. poškrábání). Tento materiál lze snadno a důkladně očistit, a tak poskytuje ideální podmínky pro hygienickou práci s potravinami.

Další produkty z kategorie Pracovní stoly