AirShare - vybavení pro podnikatele

Svařovací souprava Svářečka elektrod {{max_welding_current_44_temp}} A tyčová elektroda rutil-kyselá Ø 2,5 x 300 mm 5 kg – Elektrodové svářečky Stamos Welding Group

Nový kousek Svařovací souprava Svářečka elektrod {{max_welding_current_44_temp}} A tyčová elektroda rutil-kyselá Ø 2,5 x 300 mm 5 kg - Elektrodové svářečky Stamos Welding Group od dodavatele se skvělou pověstí Stamos Welding Group je k získání v naší internetové nabídce výhodně! Nyní pořídíte od 5 099 Kč.
EAN: 4062859216427
Produkt bez obrázku

Chcete kompaktní elektrodovou svářečku, kterou můžete používat různými způsoby a která vás přesvědčí svými vlastnostmi, jako je rychlé zapalování, stabilní oblouk a malý rozstřik při svařování? Pak si vezměte k ruce elektrickou ruční svářečku! Díky nejnovějším technologiím a mnoha funkcím splňuje svářečka elektrod všechny běžné pracovní požadavky. Elektrody z austenitické korozivzdorné oceli 19/10 s kontrolovaným obsahem feritu a normálním obsahem uhlíku se nejlépe používají pro výrobu nebo údržbu gastronomických a nemocničních zařízení, pro farmaceutické přístroje nebo v podobných oblastech, kde je vyžadována vysoká odolnost proti korozi. 

 

  • Elektrodová svářečka – 120 A – Arc Force – Hot Start – Anti-Stick
  • rod-electrode for stainless steels (AISI 301, 302, 304 and 308) – rutile-acid – 2.5 x 300 mm – 5 kg
Další produkty z kategorie Svářečky
Další produkty od výrobce Stamos Welding Group