AirShare - vybavení pro podnikatele

Svařovací souprava Svářečka elektrod {{max_welding_current_44_temp}} A tyčová elektroda rutil-kyselá Ø 2,5 x 300 mm 5 kg – Svářecí sady Stamos Welding Group

Ve slevě tento produkt Svařovací souprava Svářečka elektrod {{max_welding_current_44_temp}} A tyčová elektroda rutil-kyselá Ø 2,5 x 300 mm 5 kg - Svářecí sady Stamos Welding Group od našeho výrobce Stamos Welding Group snadno můžete získat tady teď právě téměř zdarma. Produkt koupíte teď u nás za 4 199 Kč.
EAN: 4062859216243
Svařovací souprava Svářečka elektrod {{max_welding_current_44_temp}} A tyčová elektroda rutil-kyselá Ø 2

Chcete kompaktní elektrodovou svářečku, kterou můžete používat různými způsoby a která vás zaujme vlastnostmi, jako je rychlé zapalování, stabilní oblouk a malé množství svařovacího rozstřiku? Pak si vyzvedněte ruční elektrickou svářečku od Stamos Welding Group! Díky nejnovějším technologiím a mnoha funkcím splňuje svářečka elektrod všechny běžné pracovní požadavky. Elektrody z austenitické korozivzdorné oceli 19/10 s kontrolovaným obsahem feritu a normálním obsahem uhlíku se nejlépe používají pro výrobu nebo údržbu gastronomických a nemocničních zařízení, pro farmaceutické přístroje nebo v podobných oblastech, kde je vyžadována vysoká odolnost proti korozi. 

 

  • Elektrodová svářečka – {{max_svařovací_proud_44_temp}} A – Arc Force – Hot Start – Anti-stick
  • rodová elektroda pro nerezové oceli (AISI 301, 302, 304 a 308) – rutilová kyselina – 2. díl.5 x 300 mm – 5 kg
Další produkty z kategorie Svářečky
Další produkty od výrobce Stamos Welding Group