AirShare - vybavení pro podnikatele

Svařovací souprava svářečka TIG 200 A pulzní digitální svářečská přilba Colour Glass Y-100 úhel svařování 30/45/60/75/90/105° 50 kg – TIG svářečky Stamos Welding Group

Zcela unikátní produkt Svařovací souprava svářečka TIG 200 A pulzní digitální svářečská přilba Colour Glass Y-100 úhel svařování 30/45/60/75/90/105° 50 kg - TIG svářečky Stamos Welding Group s pečetí kvality od značky Stamos Welding Group dostanete v naší nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Ceny již od 9 299 Kč.
EAN: 4062859215932
Produkt bez obrázku

Chcete přesné výsledky svařování s maximálně snadným použitím? Pak si vyzvedněte svářečku TIG od společnosti Stamos Germany! Ať už na stavbě, v dílně nebo ve sklepě, svářečka TIG DC přesvědčí prvotřídními výkonovými hodnotami, jednoduchou obsluhou a flexibilně nastavitelnými svařovacími parametry. Nebo použijte funkci elektrické ruky pro sváření venku. Pro vaši bezpečnost najdete v sadě nezničitelnou a stálobarevnou svářečskou přilbu Colour Glass Y-100. Kromě toho můžete svařovat obrobky přesně pod různými úhly pomocí svářecího magnetu.  Pomocí přehledného digitálního ovládacího panelu můžete rychle a přesně nastavit všechny parametry. Pomocí otočného ovladače a tlačítek můžete optimálně nastavit všechny hodnoty, jako je frekvence pulzů, doba dofuku plynu nebo svařovací proud až do 200 A. Podporuje vás dobře viditelný LED displej. Pro tenké plechy použijte pulzní funkci. I za ztížených podmínek stabilizujete oblouk a regulujete frekvenci pulzů v rozmezí 0,5 – 200 Hz.. Se svářečkou TIG svařujete stejnosměrným proudem (DC), takže můžete svařovat téměř všechny druhy tavených kovů a jejich slitin, jako je ocel, nerezová ocel, měď, nikl nebo titan. Moderní invertor IGBT vás podpoří v přesné realizaci všech svařovacích parametrů, abyste dosáhli dokonalých svarů. Umožňuje také snadnou změnu svařovacích funkcí a snadné přepínání mezi dvou- a čtyřtaktním svařováním. Pro svařování elektrodou použijte dodaný držák elektrody pro elektrody o průměru 1,6 – 4 mm. Nejlepších výsledků až do 160 A dosáhnete s funkcemi Hot Start a Arc-Force. 

 Získejte vynikající optické vlastnosti, velmi rychlou reakci a nízkou hmotnost a nasaďte si při svařování svářečskou přilbu Colour Glass Y-100! Automatická svářečská přilba vám nabízí nastavitelnou šířku pásma ochrany proti světlu DIN 4/5 – 9/9 – 13. Pomocí autotestu můžete optimálně nastavit ochranu proti světlu podle svých potřeb. Díky zornému poli 100 x 80 mm budete mít vždy na očích všechny důležité detaily. Extrémně lehká svářečská přilba ze syntetického materiálu váží pouhých 0,6 kg, takže ji můžete bez námahy nosit i během dlouhých pracovních seancí. Použitá směs materiálu TECAMID 66 z polyamidu 66 a PC se vyznačuje dobrou tuhostí, tvrdostí, vysokou odolností proti oděru a tepelnou rozměrovou stabilitou. Svařovací úhelník Stamos Welding Group byl speciálně navržen pro použití na kovových prvcích a zajišťuje silné magnetické spojení mezi jednotlivými obrobky. Díky designu ve tvaru šipky lze magnetické úhelníky používat v různých polohách, a tudíž víceúčelově. Svařovací magnet lze použít v poloze 30, 45, 60, 75, 90 a 105°. Díky vysoké přídržné síle až 50 kg se magnetický držák ideálně hodí jako spojovací článek mezi obzvláště těžkými kovovými součástmi. Desky, trubky a další kovové prvky se tak snadno spojují. To znamená, že máte vždy volné obě ruce pro práci s kovem, takže můžete jednat s rozvahou.

Další produkty od výrobce Stamos Welding Group