AirShare - vybavení pro podnikatele

váha na chladivo 80 kg přesnost: 0,02 kg kg / lb / g / oz – Plošinové váhy Steinberg Systems

Tento žádaný kousek váha na chladivo 80 kg přesnost: 0,02 kg kg / lb / g / oz - Plošinové váhy Steinberg Systems od našeho předního výrobce Steinberg Systems jednoduše získáte v naší aktuální nabídce se slevou! Stojí teď u nás 2 399 Kč.
EAN: 4062859083821
váha na chladivo 80 kg přesnost: 0

Pomocí váhy na chladivo od Steinberg Systems můžete snadno kontrolovat hladinu v komerčních nebo automatických klimatizačních a chladicích systémech. Je intuitivní, přenosný a přesně měří chladiva všech typů. Velký LCD displej s podsvícením umožňuje odečítat naměřené hodnoty i za zhoršených světelných podmínek.

 Váha pro nabíjení chladiva měří až do 80 kg s přesností na 0,02 g, a to prostřednictvím vážicí plochy o průměru 250 x 250 mm. Naměřené hodnoty lze odečítat v kg, lb, g a oz. Jakmile při údržbě klimatizace překročíte požadovanou náplň chladiva, ozve se varovný signál. Úspornou plnicí váhu chladiva provozujete s bateriemi AAA. Přístroj se automaticky vypne po 120 s nečinnosti. To znamená, že můžete těžit z dlouhé provozní doby až h. Váha na chladivo nabízí dostatečný prostor pro všechny běžné velikosti nádob na chladivo. Rozsah vážení je také přizpůsoben všem komerčně dostupným lahvím.

Další produkty od výrobce Steinberg Systems