AirShare - vybavení pro podnikatele

Venkovní voliéra 122 x 178 x 195 cm hliníková – Starostlivost o zvířata Wiesenfield

Kvalitní produkt Venkovní voliéra 122 x 178 x 195 cm hliníková - Starostlivost o zvířata Wiesenfield od značky se skvělou pověstí Wiesenfield pohodlně nakoupíte zde teď za výhodné peníze! Právě teď za cenu 9 099 Kč.
EAN: 4062859190741
Venkovní voliéra 122 x 178 x 195 cm hliníková - Starostlivost o zvířata Wiesenfield
Ověřit dostupnost
Značka: Wiesenfield
9 099
S vysoce kvalitní venkovní voliérou od společnosti Wiesenfield Agricultural Supplies získáte výběh, který je funkční a všestranný. Díky velkorysým rozměrům 122 x 178 x 195 cm je tento model vhodný nejen pro druhově vhodný chov domácího ptactva, ale také jako venkovní výběh pro hospodářská zvířata, jako jsou slepice, husy, králíci nebo zajíci. Železný drát s velikostí ok 50 x 25 mm nejen spolehlivě udrží vaše zvířata pohromadě, ale zároveň vás ochrání před kunami, liškami nebo jinými predátory.

. Dvířka o průměru 160 x 61.3 cm umožňují snadný vstup do voliéry a péči o zvířata nebo jejich vypouštění. Otevřená konstrukce umožňuje flexibilní použití krmítka a napáječky, bidýlka pro kuřata nebo domečku pro malá zvířata (není součástí dodávky). Prostorný interiér zároveň nabízí dostatek místa pro pohyb ptáků a menších savců.  Ptačí voliéra pro venkovní použití boduje především svou stabilitou a odolností. Kvalitní hliníkový rám je nejen odolný vůči korozi a vnějším vlivům, ale zároveň nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Hliníková voliéra po sestavení odolává větru i povětrnostním vlivům. Mimochodem, montáž probíhá rychle a v několika málo krocích, takže můžete začít používat voliéru pro ptáky venku bez prodlení. 

Další produkty od výrobce Wiesenfield