AirShare - vybavení pro podnikatele

Vitrína na zmrzlinu 358 l LED 4 kolečka světle zelená / stříbrná – Zmrzlinové pulty Crystal

Tento neodolatelný výrobek Vitrína na zmrzlinu 358 l LED 4 kolečka světle zelená / stříbrná - Zmrzlinové pulty Crystal od značky s dlouholetou historií Crystal jednoduše získáte zde teď právě za mimořádně nízkou cenu. K sehnání zrovna v akci za 23 990 Kč.
EAN: 5213006500565
Vitrína na zmrzlinu 358 l LED 4 kolečka světle zelená / stříbrná - Zmrzlinové pulty Crystal
Ověřit dostupnost
Značka: CRYSTAL
23 990

Oslaďte den sobě i svým zákazníkům! Se zmrzlinovou vitrínou značky Crystal můžete chladit a podávat mnoho druhů zmrzliny. Pěkná vitrína na zmrzlinu zaujme především velkým předním sklem a jasným LED osvětlením, což je ideální kombinací pro přilákání mnoha mlsných jazýčků.
 V 358litrové vitríně na zmrzlinu je místo až pro 9 vaniček na zmrzlinu. Díky širokému sklu je vaše zmrzlina dobře viditelná a zároveň je chráněna před znečištěním. Sklo je tvrzené, odolné proti nárazu, a snižuje tak riziko poranění. LED osvětlení zajistí, že budou vaše sladká pokušení vypadat obzvlášť lákavě. Zmrzlinový pult je vybaven servírovací plochou, ze které můžete pohodlně obsluhovat zákazníky. Největší zajímavost: součástí vitríny je čisticí miska pro naběračky na zmrzlinu. Tímto způsobem udržíte naběračky čisté, aniž byste museli během práce měnit místo. Vitrína na zmrzlinu je navíc plně mobilní. Na 4 odolných kolečkách můžete zařízení bez námahy přesunout na požadované místo. V případě potřeby kompletního vyčištění ji lze snadno přemístit.
 Do prostorné vitríny na zmrzlinu můžete umístit další spotřebiče. Dveře v zadní části poskytují úložný prostor navíc. Přístroj pracuje s kompresorem o výkonu 151 W a rychle dosahuje požadované provozní teploty. Zařízení s teplotním rozsahem -22 až -15 °C spolehlivě udrží vaši zmrzlinu v chladu.