AirShare - vybavení pro podnikatele

Vitrína na zmrzlinu 540 l LED 4 kolečka světle zelená / stříbrná – Zmrzlinové pulty Crystal

Unikátní a žádaný kousek Vitrína na zmrzlinu 540 l LED 4 kolečka světle zelená / stříbrná - Zmrzlinové pulty Crystal od známé značky Crystal jednoduše můžete pořídit zrovna dnes extra výhodně! Cena od 35 990 Kč.
EAN: 5213006500589
Vitrína na zmrzlinu 540 l LED 4 kolečka světle zelená / stříbrná - Zmrzlinové pulty Crystal
Ověřit dostupnost
Značka: CRYSTAL
35 990

Oslaďte den sobě i svým zákazníkům! Se zmrzlinovou vitrínou značky Crystal můžete chladit a podávat mnoho druhů zmrzliny. Pěkná vitrína na zmrzlinu zaujme především velkým předním sklem a jasným LED osvětlením, což je ideální kombinací pro přilákání mnoha mlsných jazýčků.
 V 540litrové vitríně na zmrzlinu je místo až pro 14 plastových nebo 13 nerezových vaniček na zmrzlinu. Díky širokému sklu je vaše zmrzlina dobře viditelná a zároveň je chráněna před znečištěním. Sklo je tvrzené, odolné proti nárazu, a snižuje tak riziko poranění. LED osvětlení zajistí, že budou vaše sladká pokušení vypadat obzvlášť lákavě. Zmrzlinový pult je vybaven servírovací plochou, ze které můžete pohodlně obsluhovat zákazníky. Největší zajímavost: součástí vitríny je čisticí miska pro naběračky na zmrzlinu. Tímto způsobem udržíte naběračky čisté, aniž byste museli během práce měnit místo. Vitrína na zmrzlinu je navíc plně mobilní. Na 4 odolných kolečkách můžete zařízení bez námahy přesunout na požadované místo. V případě potřeby kompletního vyčištění ji lze snadno přemístit.
 Do prostorné vitríny na zmrzlinu můžete umístit další spotřebiče. Dveře v zadní části poskytují úložný prostor navíc. Přístroj pracuje s kompresorem o výkonu 242 W a rychle dosahuje požadované provozní teploty. Zařízení s teplotním rozsahem -22 až -15 °C spolehlivě udrží vaši zmrzlinu v chladu.