AirShare - vybavení pro podnikatele

Vývěva manometr 15 L/min bez oleje – Laboratorní příslušenství Steinberg Systems

Akční produkt Vývěva manometr 15 L/min bez oleje - Laboratorní příslušenství Steinberg Systems od značky s dobrým jménem Steinberg Systems máte možnost získat právě teď v naší nabídce v bezva akci! Nyní můžete mít za 7 799 Kč.
EAN: 4062859180636
Vývěva manometr 15 L/min bez oleje - Laboratorní příslušenství Steinberg Systems

S bezolejovou vakuovou pumpou z průmyslových dodávek Steinberg Systems získáte kompaktní a výkonné zařízení. Usnadní vám každodenní práci v různých oblastech, například v laboratořích pro testování potravin, léčiv, nápojů a pitné vody, při stanovení nerozpuštěných látek nebo při předúpravě vzorků.. 

Na rozdíl od mnoha jiných čerpadel, která vyžadují výměnu oleje po použití, tento model používá výkonné malé membránové čerpadlo. Elektrická vývěva tak zároveň zaručuje čisté prostředí bez znečištění systému. Mit einer Leistung von sparsamen 30 W erzeugt die Vakuumpumpe ein Ansaugvolumen von 15 l/min und arbeitet kontinuierlich über lange Zeiträume auf einem Niveau von 80 000 Pa.

 

Malá vývěva boduje svými kompaktními rozměry, díky nimž je ideální pro mobilní použití a které umožňují její prostorově úsporné uložení po použití. Vakuová pumpa je zároveň elektricky intuitivně ovladatelná: Stačí ji připojit k elektrické síti, připojit ke gumové hadici a zapnout. Aktuální tlak můžete na první pohled zjistit pomocí snadno čitelného manometru. Díky ochraně proti přetížení, přehřátí a zkratu a robustní a odolné konstrukci pracuje vývěva pro laboratoře spolehlivě po mnoho let. 

/div>
Další produkty z kategorie Potřeby pro laboratoř
Další produkty od výrobce Steinberg Systems