AirShare - vybavení pro podnikatele

Vývěva / tlaková pumpa manometr 30 L/min bezolejový – Laboratorní příslušenství Steinberg Systems

Výjimečný a žádaný výrobek Vývěva / tlaková pumpa manometr 30 L/min bezolejový - Laboratorní příslušenství Steinberg Systems od našeho výrobce Steinberg Systems lze pořídit právě teď u nás za super peníze! Stojí teď u nás 9 199 Kč.
EAN: 4062859180872
Vývěva / tlaková pumpa manometr 30 L/min bezolejový - Laboratorní příslušenství Steinberg Systems

S bezolejovou vakuovou pumpou z průmyslových dodávek Steinberg Systems získáte kompaktní a výkonné zařízení. Díky dvěma pracovním režimům můžete snadno přepínat mezi pozitivním a negativním tlakem. Flexibilní čerpadlo vám tak usnadní každodenní práci v různých oblastech, například v laboratořích pro testování potravin, léčiv, nápojů a pitné vody, při stanovení nerozpuštěných látek nebo při předúpravě vzorků.. 

Na rozdíl od mnoha jiných čerpadel, která vyžadují výměnu oleje po použití, tento model používá výkonné malé membránové čerpadlo. Elektrická vývěva tak zároveň zaručuje čisté prostředí bez znečištění systému. Mit einer Leistung von sparsamen 50 W erzeugt die Vakuumpumpe ein Ansaugvolumen von 30 l/min und arbeitet kontinuierlich über lange Zeiträume auf einem Niveau von 85 000 Pa.

 

Malá vývěva boduje svými kompaktními rozměry, díky nimž je ideální pro mobilní použití a které umožňují její prostorově úsporné uložení po použití. Vakuová pumpa je zároveň elektricky intuitivně ovladatelná: Stačí ji připojit k elektrické síti, připojit ke gumové hadici a zapnout. Aktuální tlak můžete na první pohled zjistit pomocí snadno čitelného manometru. Díky ochraně proti přetížení, přehřátí a zkratu a robustní a odolné konstrukci pracuje vývěva pro laboratoře spolehlivě po mnoho let. 

Další produkty z kategorie Potřeby pro laboratoř