AirShare - vybavení pro podnikatele

Zahradní branka 106 x 100 cm ocel (práškově lakovaná) – Zahradní nábytek Wiesenfield

Tento oblíbený výrobek Zahradní branka 106 x 100 cm ocel (práškově lakovaná) - Zahradní nábytek Wiesenfield od kvalitní značky Wiesenfield pořídíte tady a teď za báječnou cenu! Výhodně za super cenu 3 499 Kč.
EAN: 4062859200181
Zahradní branka 106 x 100 cm ocel (práškově lakovaná) - Zahradní nábytek Wiesenfield
Ověřit dostupnost
Značka: Wiesenfield
3 499

Odolné zabezpečení se snadnou instalací: Kvalitní kovová zahradní branka odolává povětrnostním vlivům a korozi, rychle se instaluje a ochrání vás před nevítanými hosty. Ochraňte svou zahradu, terasu, louku nebo výběh profesionálně pomocí plotové brány o rozměru 106 x 100 cm ze sortimentu zemědělských potřeb značky Wiesenfield! Plotová branka je vyrobena z vysoce kvalitní oceli s práškovým nástřikem, který spolehlivě chrání branku před korozí a UV zářením. Masivní sloupky zaručují stabilitu. Během instalace celého balíčku se můžete svobodně rozhodnout, zda se zahradní branka bude otevírat dovnitř nebo ven. Po nastavení sloupků stačí zahradní vrata zavěsit na panty bez použití nářadí a váš majetek je již zabezpečen.
 Kompletní sada obsahuje kromě sloupků také kliku, zámek a 3 klíče. Díky mřížkám o průměru {{opening_measurements_74}} mm se brána dokonale hodí k běžným plotům z pletiva; můžete ji však bez problémů atraktivně kombinovat i s jinými typy oplocení, jako jsou zdi, živé ploty nebo drátěné ploty. Poznámka: Potřebujete jiné rozměry? Pak objevte další modely z naší široké nabídky. Najděte si vhodnou kovovou zahradní bránu v tradiční prvotřídní kvalitě od společnosti Wiesenfield!