Zásobník na přísady – 102 l

Zásobník na přísady pro velké množství mouky, cukru nebo rýže Základní kuchyňské přísady by měly být k dispozici vždy, vlastně jich nikdy... více informací »
Zásobník na přísady - 102 l
6 699 Kč
Zjistit více »
Zásobník na přísady pro velké množství mouky, cukru nebo rýže Základní kuchyňské přísady by měly být k dispozici vždy, vlastně jich nikdy...

Zásobník na přísady pro velké množství mouky, cukru nebo rýže Základní kuchyňské přísady by měly být k dispozici vždy, vlastně jich nikdy nemůže být dost. Mobilní zásobník na přísady RC-GFC98 značky společnosti Royal Catering se ideálně hodí pro vytváření zásob, ke kterým budete mít kdykoli přístup. Ať už denně zpracováváte rýži, mouku nebo cukr, v úložném zásobníku je dostatek místa pro suché suroviny všeho druhu.
prostorný – velká kapacita o objemu 102 l
všestranný – vhodný pro skladování suchých potravin, jako je mouka (68 kg), cukr (103 kg) nebo rýže
mobilní – díky čtyřem kolečkům lze zásobník snadno přepravovat
dokonalý přehled – průhledné víko, které lze snadno vysunout, vám ukazuje obsah na první pohled
příslušenství – praktická lopatka na vyjímání zboží, vždy připravená k použití na integrovaném držákuTento designový produkt je k dostání právě nyní tady na našich stránkách v oblíbené sekci nádoby na potraviny! Nyní získáte ještě jiné produkty z této známé sekce za akční cenu. Populární výrobce Royal Catering vám může nabídnout špičkové produkty.

Tento kvalitní a žádaný produkt Zásobník na přísady - 102 l s osvědčenou značkou Royal Catering pohodlně získáte teď skutečně výhodně! Právě nyní za 6 699 Kč.