AirShare - vybavení pro podnikatele

Zvedací pás 2 000 x 60 mm 2000 kg – Příslušenství k navijákům Steinberg Systems

Oblíbený a kvalitní kousek Zvedací pás 2 000 x 60 mm 2000 kg - Příslušenství k navijákům Steinberg Systems od značky s dlouholetou tradicí Steinberg Systems máte možnost sehnat zrovna dneska za outletovou cenu. Ceny od 279 Kč.
EAN: 4062859012395
Zvedací pás 2 000 x 60 mm 2000 kg - Příslušenství k navijákům Steinberg Systems

Pomocí flexibilního zvedacího pásu SBS-HG-400 značky Steinberg Systems lze bezpečně zvedat a pohybovat břemeny s citlivými povrchy bez pevných upevňovacích bodů nebo ostrých hran. Tento kvalitní zvedací popruh se skládá z vysoce pevné polyesterové směsi (PA, PES, PP) a lze ji zatížit až 2000 kg.
 Délka 2 a šířka 60 mm umožňují použití zvedacího popruhu různými způsoby – dokonce i u velkého zboží nebo zboží nerovnoměrných tvarů. Nízká vlastní hmotnost i přes vysokou nosnost a normované barevné značení zjednodušují manipulaci se zvedacím popruhem a činí z něj nepostradatelnou pomůcku, která je vám rychle po ruce pro nepohodlný transport.
 Díky kombinaci stabilního polyesteru a dvouvrstvého zpracování popruhu se zesílenými smyčkami je jeřábový pás mimořádně robustní a nosný. Díky široké opěře nákladu vynikají smyčky navíc mimořádnými protiskluzovými vlastnostmi. Kromě vysoké nosnosti 2000 kg zaručuje tento materiál mimořádnou odolnost proti vlhkosti, oleji nebo mastnotě, a tím i dlouhou životnost.
 Upozornění: Zvedací pásy musejí být před každým použitím podrobeny vizuální kontrole na možná poškození. Bezpečnostní kontrola musí být prováděna jednou ročně.